ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kurier ukradł paczkę, a zawartość rozdał rodzinie

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    6.12.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Nieuczciwy pracownik firmy kurierskiej. Mężczyzna ukradł przesyłkę. Zawartość paczki rozdał w prezencie swoim bliskim.

 

 

 

Odbiorca paczki, którą miała mu dowieźć jedna z firm kurierskich, musiał się nieźle zdziwić, gdy dowiedział się, że z magazynu firmy przewozowej jego paczka… zniknęła.

O sytuacji zostali poinformowani funkcjonariusze policji w środę, 21 listopada. Okazało się, że kurier, który miał dowieźć zamówioną przesyłkę pod wskazany adres, ukradł paczkę, w której znajdowały się dwa markowe smartfony.

 

CZYTAJ TAKŻE: Jest akt oskarżenia w sprawie zabójstwa w Cerekwicy. Co grozi sprawcy? [KLIKNIJ]

 

Dzięki zebranym dowodom, policjanci wytypowali osobę, która mogła być odpowiedzialna za kradzież. Przypuszczenia mundurowych szybko się sprawdziły, a 34-letniego sprawcę zatrzymano i przedstawiono mu zarzuty.

Nieuczciwy kurier skradzione telefony dał w prezencie członkom swojej rodziny. Smartfony zostały zabezpieczone przez policję.

Mężczyźnie grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Kawosz Piwa
ponad rok temu 2
Naprawdę tak się teraz robi w mediach, że tego typu rewelacje ilustruje się zdjęciem jakiegoś Bogu ducha winnego człowieka, bez pisania wielkimi wołami, że to nie on?
~ Tylko nie za ziobro ...
ponad rok temu ocena: 67%  1
Bo to był Janosik dzisiejszych czasów .