ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Mężczyzna będąc na rybach połknął niebezpieczną substancję

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    23.08.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Wielkopolska. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj (22 sierpnia) we Wronowie (gm. Krotoszyn).

 

 

 

25-latek poszedł z kolegami na ryby nad pobliski staw. W pewnym momencie młodemu mężczyźnie zachciało się pić i napił się płynu z leżącej w pobliżu butelki. Jak się okazało w butelce była niebezpieczna substancja - czytamy na portalu krotoszynska.pl.

Mężczyzna doznał rozległych oparzeń górnych dróg oddechowych i przewodu pokarmowego. Jego koledzy natychmiast wezwali na miejsce służby medyczne.

 

- Na miejscu interweniował Zespół Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna. Osoba poszkodowana znajdowała się przy akwenie, była przytomna, miała problemy z oddychaniem - mówi Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego działających przy SP ZOZ w Krotoszynie.

 

Po przeprowadzeniu badań lekarz - kierownik zespołu wdrożył medyczne czynności ratunkowe i zadysponował na miejsce Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - Ratownika 21 z Michałkowa - w celu szybkiego przetransportowania pacjenta do specjalistycznej placówki medycznej.

 

CZYTAJ TAKŻE: Poszukiwany dwoma listami gończymi zatrzymany na weselu [KLIKNIJ]

 

Miejsce lądowania śmigłowca zabezpieczali strażacy.

Załoga ZRM z Krotoszyna wspólnie z załogą LPR zaintubowała nieprzytomnego pacjenta i szukała dla niego miejsca w szpitalu zajmującym się leczeniem oparzeń. 

Niestety, nie udało się dla niego znaleźć miejsca w referencyjnym ośrodku, dlatego 25-latek finalnie został przetransportowany do szpitala w Kaliszu. 

Na miejsce wypadku skierowano policjantów, którzy m.in. mają ustalić dlaczego mężczyzna wypił niebezpieczną substancję i jak znalazła się ona nad stawem. 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ A...a
6 miesięcy temu ocena: 78%  5
Szkoda, że gówno nie leżało w trawie. Pewno by zjadł gdyby był głodny.
~ SZCZERY
6 miesięcy temu ocena: 67%  4
Nie mierz wszystkich swoją miarą! Nie każdy jest jak łakomy jak ty!
~ sklslskslsl
6 miesięcy temu ocena: 67%  3
jakby ktoś naszczał do butelki i wyrzucił w trawę to też by to wypił? ma nauczkę, wcale mi go nie szkoda
~ wędkarz
6 miesięcy temu ocena: 78%  2
Niestety, nie udało się dla niego znaleźć miejsca w referencyjnym ośrodku. Tym niech się zajmie dochodzeniówka.Dlaczego tak jest?
~ Aaa
6 miesięcy temu ocena: 78%  1
Najpierw to trzeba się zająć głupota tego człowieka pokrzywdzonego. Jak można się napić z butelki nie wiadomego pochodzenia masakra co ludzie mają w głowie