ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pijany podpalił stodołę. Narobił strat na pół miliona złotych

› zwielkopolski24› Wielkopolska 26 dni temu    15.11.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Adam Majewski

Wielkopolska. 26-letni mieszkaniec gminy Jarocin odpowie za podpalenie stodoły w Stefanowie. Swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem spowodował straty na około 500 tys. zł.

 

 

 Chodzi o pożar, który w poniedziałek nad ranem wybuchł w stodole w Stefanowie. Żywioł strawił budynek wypełniony słomą oraz znajdujący się w pobliżu stóg złożony z 4 tysięcy bel. Ponadto nadpalona została przyczepa ciężarowa wraz z drewnem a stopieniu uległy foliowe rękawy sianokiszonki [ZOBACZ TUTAJ].

 

Jeszcze w trakcie trwania akcji gaśniczej policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podpalenie obiektu [ZOBACZ TUTAJ].
 

 

 - Policjanci wykonujący na miejscu czynności w tej sprawie ustalili, że związek z pożarem może mieć 26-letni mieszkaniec gminy, znany kryminalnym z działalności przestępczej - relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie. - Mężczyzna przebywał w stodole, palił papierosa, po czym wyrzucił niedopałek - opisuje policjantka.
 

 

Czytaj również: Powiesił się w piwnicy. Był problem z wezwaniem karetki [KLIKNIJ]

 

W momencie zatrzymania 26-latek miał prawie 0,4 promila alkoholu.

 

Czytaj również: Wypadek na DK12. Strażacy uwalniają zakleszczoną osobę [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

 

Mężczyzna usłyszał zarzut podpalenia. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na okres od 3 miesięcy do 5 lat. 26-latek przyznał się do jego popełnienia i złożył wyjaśnienia. Wobec podejrzanego prokurator rejonowy wydał postanowienie o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!