ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Policja natrafiła na film. Kołkiem ogłuszyli 9 psów i zakopali je na polu

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    9.12.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w besitalski sposób zabili 9 psów. 

 

 

 

W październiku w kompleksie leśnym na terenie jednej z miejscowości w gminie Czarnków funkcjonariusze czarnkowskiej policji znaleźli cztery krzaki konopi indyjskiej. Rośliny miały od 60 do 80 cm wzrostu. Dzięki zabezpieczonym śladom, udało się wytypować właściciela nielegalnych krzewów.

 

26-letni mieszkaniec gminy Czarnków został zatrzymany w poniedziałek, 2 grudnia. Mężczyzna przyznał się do postawionym mu zarzutów. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

CZYTAJ TAKŻE: Co oni robią? Policja ujawnia nagrania z kamer w radiowozie [WIDEO][KLIKNIJ]

 

Jednak nie był to koniec sprawy. Podczas przeglądania telefonu zatrzymanego mężczyzny, policjanci natknęli się na szokujący materiał wideo. Na filmie dwaj mężczyźni za pomocą kołka ogłuszali dziewięcioro szczeniąt, a następnie zakopali je na polu.

Policjanci szybko zatrzymali dwóch kolejnych mieszkańców gminy Czarnków w wieku 46 i 47 -lat.

 

- Z ustaleń mundurowych wynika, że do zabicia szczeniąt, których właścicielem był 46-latek doszło w czerwcu br. Sprawcy już usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 5 lat więzienia - informuje Karolina Górzna-Kustra w KPP w Czarnkowie.

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ gregor
3 miesiące temu ocena: 100%  5
Kij w mrowisko. To karpie można zabijać, ale psów nie. Karpie należy zabijać przez ogłuszenie (a potem udusić w worku foliowym) a psów pod ziemią nie wolno bo to bestialstwo. I niech nikt nie mówi, że karpie zabija się do jedzenia, bo to, czy ktokolwiek go po usmażeniu tknie, to sprawa dyskusyjna. Nie, żebym propagował mordowanie kogokolwiek, ale tu ujawnia się idiotyzm prawa i zwyczajów.
~ 56456
3 miesiące temu ocena: 50%  4
tak samo kołkiem w łeb i do piachu
~ syf .................
3 miesiące temu ocena: 40%  3
pedalstwo i n w m
~ :(
3 miesiące temu ocena: 38%  2
Szkoda że nigdzie niema filmiku :(
~ :(
3 miesiące temu ocena: 50%  1
Co w tym złego, że chciałbym zobaczyć przestępców ?