R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Profesjonalna uprawa konopi i amfetamina w pudełku po lodach [ZDJĘCIA]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 10 miesięcy temu    10.05.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. KPP Piła

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Policjanci zabezpieczyli sporą ilość narkotyków. Profesjonalna uprawa konopi indyjskich w szklarni oraz murowanej altanie na terenie ogródków działkowych w Pile.

 

R E K L A M A

 

Pilscy policjanci z Wydziału Kryminalnego w Pile zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 22 do 33 lat, zamieszanych w przestępstwa narkotykowe.  

Podczas przeszukania obiektu na terenie ogródków działkowych w Pile, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 50 roślin konopi indyjskich, w różnej fazie rozwoju. Na miejscu zatrzymali także 33-letniego mieszkańca Piły odpowiedzialnego za uprawę.

Nie było to jednak amatorskie podejście do uprawy przez młodego fanatyka konopi. Miejsce, gdzie hodowano zakazaną roślinę było wyposażone w profesjonalny system nawiewów, oświetleń czy też urządzeń nawilżających. Oprócz roślin, zabezpieczyli także amfetaminę oraz marihuanę, która ukryta była w słoikach, pudełkach, workach oraz torbach foliowych.

 

ZOBACZ TAKŻE: Uprawiał w domu marihuanę o wartości blisko miliona złotych [ZOBACZ WIDEO] [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Dodatkowo policjanci zatrzymali przed jednym z pilskich budynków dwóch mężczyzn. Jeden z nich na widok funkcjonariuszy wyrzucił woreczek strunowy, w którym znajdowała się marihuana. Podczas przeszukania drugiego mężczyzny, mundurowi ujawnili papierowe zawiniątko, w którym również znajdowała się nielegalna roślina.

W trakcie przeszukania budynków mieszkalnych, śledczy ujawnili również substancje psychotropowe oraz środki odurzające ukryte w plastikowych pudełkach.

Kryminalni zabezpieczyli łącznie prawie 5 kg narkotyków. Wartość zabezpieczonego towaru oszacowano wstępnie na kwotę ponad 200 tysięcy złotych.

Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Hejesz
  10 miesięcy temu 1
  No i niech sobie uprawia, trzeba jakoś zarabiać w tym kraji
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A