R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Uprawiał w domu marihuanę o wartości blisko miliona złotych [ZOBACZ WIDEO]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 11 miesięcy temu    11.04.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Policja Wielkopolska

Wielkopolska. Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu. Mężczyzna uprawiał konopie indyjskie. Policjanci przechwycili prawie 24 kilogramy marihuany.

 

R E K L A M A

Policjanci z wydziału antynarkotykowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wpadli na trop grupy zajmującej się rozprowadzaniem marihuany na terenie Wielkopolski oraz jej uprawą.

 

ZOBACZ TAKŻE: Naukowcy pracują nad przeciwbólową tabletką na bazie konopi [KLINIJ TUTAJ]

 

Funkcjonariusze 4 kwietnia wkroczyli na teren niewielkiej miejscowości w powiecie rawickim. Jak się okazało, w budynku jednorodzinnym znajdowała się zautomatyzowana infrastruktura przeznaczona do uprawy roślin konopi. Plantacja marihuany była wyposażona w pełni profesjonalny system oświetlenia, nawadniania i wentylacji.

 

Kryminalni zabezpieczyli 410 krzewów konopi indyjskich oraz 24 kilogramy gotowej marihuany. Łączna wartość towaru szacuje się na  blisko milion złotych.

Na terenie nielegalnej plantacji został zatrzymany 39-letni mieszkaniec Poznania, który usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy konopi indyjskich. Mężczyzna został aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

ZOBACZ WIDEO WIELKOPOLSKIEJ POLICJI 

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Playboy
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
może miał takie hobby nic nie pisze że sprzedawał... co nie wolno mieć ogródka w domu? moja mama też uprawia różne krzewy i roślinki a ja chodzę na ryby. ogólnie żenada jak może kogoś pozbawiać wolności za takie coś w holandii nie było by sprawy a w krajach egzotycznych te rośliny rosną jak u nas mlecz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A