ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Tragedia podczas remontu. Pod dachem zginął 28-latek

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    6.08.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. ot. arch. portalu gostynska.pl

Wielkopolska. Pod konstrukcją dachu, wczoraj przed południem, zginął 28-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego. To już drugi śmiertelny wypadek przy pracy w ciągu dwóch dni na tym terenie.

 

 

 

W sobotę (3.07), podczas prac przy żniwach, na polu, baloty i metalowe elementy przyczepy przygniotły rolnika. Nie przeżył - CZYTAJ TUTAJ.

 

Wczoraj (5 sierpnia), około godz. 10.00, gostyńska policja otrzymała wezwanie do Kromolic (gm. Pogorzela) - czytamy na portalu gostynska.pl. Tym razem na prywatną posesję. Wiadomo było, że podczas prac remontowych, związanych z wymianą dachu, pod stalową konstrukcją ucierpiał 28-letni pracownik, mieszkaniec powiatu gostyńskiego.

 

Konstrukcja dachu, podczas przenoszenia miała odchylić się od silosu i jeden z pracujących tam mężczyzn został nią przygnieciony.

Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, był pracownikiem firmy usługowej, która wykonywała zlecenie dla prywatnego inwestora.

 

CZYTAJ TAKŻE: Bił i groził śmiercią swojej rodzinie. Grozi mu do 5 lat więzienia [KLIKNIJ]

 

 

- O zdarzeniu został powiadomiony leszczyński oddział Państwowej Inspekcji Pracy, której inspektorzy dojechali na miejsce zdarzenia – powiedziała asp. sztab. Monika Curyk, zastępca oficera prasowego KPP w Gostyniu.

Okoliczności wypadku przy pracy wyjaśnia również policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. W tym przypadku również zasądzona została sekcja zwłok.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Ja Sowa
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
Dużo tych wypadków ostatnio w okolicy. Jakby ktoś rzucił jakiś bardzo zły czar albo ludzie byli bardzo nieostrożni.