ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zaginął 35-latek. Trwają poszukiwania [ZDJĘCIA][WIDEO]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    19.06.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Szukamy i Ratujemy - Ostrów Wielkopolski/facebok

Wielkopolska. Koźmin Wielkopolski. 35-letni Marcin z gm. Koźmin Wlkp. zaginął.

 

 

 

Mężczyzna wczoraj około godziny 5.00 rano wyjechał rowerem do pracy. Do firmy jednak nie dotarł i nie nawiązał kontaktu z rodziną.  Najbliżsi mężczyzny zgłosili jego zaginięcie - poinformował portal krotoszynska.pl. 

 

Marcin ubrany był w niebieską koszulkę, ciemne spodnie i czerwone adidasy. Posiadał seledynowy plecak i poruszał się na rowerze. 

Obecnie na terenie gminy Koźmin Wlkp. trwają poszukiwania mężczyzny. W akcji biorą udział policjanci, strażacy z 5 jednostek OSP działających na terenie gminy Koźmin Wlkp. oraz grupa poszukiwawczo - ratownicza z ostrowskiego stowarzyszenia "Szukamy i Ratujemy".

 

CZYTAJ TAKŻE: Wystawili fałszywe faktury VAT na ponad 40 mln zł [KLIKNIJ]

 

Zorganizowano centrum koordynacyjne, ratowników podzielono na 5 grup i wyznaczono im sektory do przeszukania. Akcja trwa. 

 

- Jeżeli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje na temat tego, gdzie może w tej chwili przebywać poszukiwany mężczyzna - proszony jest o kontakt z najbliższą komendą policji lub pod numerem 997 - mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji. 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!