ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zaginął parę dni temu. Zabrał ze sobą rower i plecak

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    31.05.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Gostyń

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu. Nadal trwają poszukiwania zaginionego mieszkańcy Gostynia (przeczytaj tutaj), a komenda policji informuje o kolejnym mężczyźnie, który przepadł bez śladu.

 

 

 

Marian Piotr Mieczkowski – mieszkaniec Michałowa (gm. Piaski) 26 maja, około godziny 12.00, wyjechał z domu rowerem. Od tego czasu nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

- Rodzina się zaniepokoiła, bo minęło już pięć dni. Zgłoszono oficjalne zawiadomienie o zaginięciu – mówi Grzegorz Błaszczyk, zastępca rzecznika prasowego KPP w Gostyniu.

 

59-letni mężczyzna nie posiadał ze sobą telefonu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Półrogatki opuszczone. Światła ostrzegawcze i tak… 40 minut [WIDEO] [KLIKNIJ]

 

Zaginiony ma wzrost około 175 – 180 cm, brunet, włosy krótko ścięte, średniej budowy ciała. Cechy charakterystyczne – braki w uzębieniu na górnej szczęce i blizny na lewym przedramieniu. W chwili zaginięcia ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem, spodnie typu jeans koloru niebieskiego, buty mokasyny brązowe. Na plecach miał plecak koloru bordowego i na głowie ciemną czapkę bejsbolówkę.

Osoby, które widziały zaginionego lub mają jakiekolwiek informacje o miejscu jego przebywania bądź inne wiadomości, które mogą przyczynić się do ustalenia pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu pod nr tel. 65 5758200, 65 5758304 lub najbliższą jednostką policji (tel. 997).

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!