ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Motocyklista nie żyje po zderzeniu z autem osobowym na DK11

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    21.09.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot.  Fanpage KPP w Jarocinie

Wielkopolska. Jarocin. Witaszyczki. Droga krajowa nr 11. Nie żyje motocyklista. 

 

 

 

Motocyklista i volkswagen passat zderzyły się na krajowej 11. Służby ratunkowe otrzymały wczoraj (20 września) wezwanie do wypadku na drodze krajowej nr 11 w Witaszyczkach.

 

 

Ze zgłoszenie wynikało, że zderzyły się tam auto osobowe i motocyklista. Jezdnia w stronę Poznania była zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu pracował Zespół Ratownictwa Medycznego i policja, która ustalała okoliczności zdarzenia. Do Witaszyczek udały się jeszcze dwa zastępy JRG Jarocin.

 

Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały około dwóch godzin. Niestety pomimo wysiłku ratowników nie udało się uratować motocyklisty. 

 

CZYTAJ TAKŻE: Wężykiem jechał obwodnicą. W samochodzie znaleziono amfetaminę [KLIKNIJ]


 Policja podała wstępne ustalenia odnośnie zdarzenia.

 


 - Pojazdy jechały od Jarocina w kierunku Witaszyc. Kierująca volkswagenem passatem wykonywała manewr skrętu w lewo  na posesję. W tym samym czasie motocyklista wyprzedzał i doszło do zderzenia obu pojazdów.  Pomimo reanimacji motocyklista zmarł – relacjonuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.


Życie  w wypadku stracił 36-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego. 


Kierująca volkswagenem - mieszkanka gminy Żerków - nie odniosła obrażeń. 36-latek nie miał uprawnień do kierowania motocyklem.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.