ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Szukali go w całej Europie. Wpadł w Wielkopolsce podczas kontroli prędkości

› Aktualności miesiąc temu    4.08.2020
Kuba Piotrowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Koło. Szukali go w całej Europie. Wpadł podczas kontroli prędkości w Wielkopolsce.

 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole skontrolowali 49-latka, który podczas jazdy samochodem przekroczył prędkość o 46 km/h.

 Do zatrzymania doszło w gminie Babiak. Mężczyzna prowadzący samochód marki Toyota jechał w miejscu, w którym dozwolona prędkość to 50 km/h o czterdzieści sześć więcej. Jak się okazało, było to jego najmniejsze wykroczenie, ponieważ mężczyzna był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.

 

 

ZOBACZ TEŻ - Skazany myślał, że uniknie więzienia. Schował się w małej miejscowości. To nie zwiodło policji

 Jak wykazał system policyjny - Nakaz ten został nałożony na 49-latka trzy lata temu przez sąd w miejscowości Usti nad Labem, która mieści się w Czechach.

 

 

 - 49-latek na swoim koncie ma udział w grupie przestępczej w celu dokonywania oszustw poprzez fałszowanie faktur i innych dokumentów, działając na szkodę Skarbu Państwa Czech. Straty skarbu państwa powstałe wyniku popełnionych tych przestępstw, szacuje się na ponad 13 milionów koron czeskich – mówi Weronika Czyżewska z Komendy Powiatowej Policji w Kole.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!