ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Z siekierą ruszyli na rabunek myjni samochodowej [FILM]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    17.08.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Stacja Paliw Orlen Wąsosz "U Lachery"-S.K. Dębno

Trzech zamaskowanych mężczyzn napadło w nocy z 13 na 14 sierpnia na automatyczną myjnię samochodową w Wąsoszu. Próbowali, przy użyciu siekiery i łomów, dostać się do kaset z pieniędzmi.

 

 

 


Zdarzenie utwaliła kamera monitoringu, a film został opublikowany na prfilu FB Stacji Paliw Orlen Wąsosz. Za wskazanie sprawców wyznaczono nagrodę - poinformował portal rawicz24.pl 

 

Na filmie widać, jak pod automaty myjni podbiega trzech zamaskowanych mężczyzn. Jeden z nich z furią zaczyna uderzać siekierą w urządzenie. Wraz z dwoma kompanami, uzbrojonymi w łomy wyważają część obudowy automatu. Gdy nie udaje im się wyłamać kasetek z pieniędzmi, cała trójka ucieka. Nieskuteczna akcja rabusiów trwa około pół minuty. 

 

CZYTAJ TAKŻE: Recydywista okradł nieletniego. Nie przewidział konsekwencji [KLIKNIJ]


Sprawa została zgłoszona policji. Oficer dyżurny KP Policji w Górze potwierdza, że jednostka prowadzi czynności w kierunku ustalenia sprawców. Jak nas poinformował, szkodę w postaci uszkodzonego mienia wyceniono na ok. 1300 zł.

O pomoc w ustaleniu sprawców apelują także właściciele stacji paliw.
"Uwaga!!! Bardzo proszę o kontakt osoby które mogą pomóc w ujęciu sprawców zdarzenia na myjni Stacji Paliw Orlen w Wasoszu. Za wskazanie sprawców przewidziana jest nagroda !!" - czytamy na profilu stacji.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.